Sekmadienis, 14 liepos, 2024

Veiklos sritys

  • gesinti gaisrus, gelbėti žmones ir turtą gaisro vietoje;
  • Vykdyti pirminius gelbėjimo darbus, kilus avarijoms, katastrofoms ir stichinėms nelaimėms;
  • organizuoti gyventojų švietimą priešgaisrinės saugos klausimais.

2018 m.sausio-gruodžio mėnesiais Biržų rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos darbuotojai vykdė kasmetinę prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai”. Akcijos tikslas  –  padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Akcijos metu siekta aplankyti kuo daugiau gyventojų, kurių namuose yra kietojo kuro krosnys. Apsilankymo metu buvo konsultuoti gyventojai ne tik dėl tinkamo kietojo kuro krosnių įrengimo ir eksploatavimo, bet ir atkreiptas dėmesys į pastebėtą netvarkingą elektros instaliaciją ar kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras ir suteikta informacija kaip minėtus trūkumus pašalinti. Buvo aplankyti Smilgių, Kratiškių, Germaniškio, N.Radviliškio, Papilio, Kupreliškio, Vabalninko, Kratiškių kaimo gyventojai.

2019 metais pratęsiama akcija „Gyvenkime saugiai”. Darbuotojai,  lankydami kaimų gyventojus,  pildo  akcijos „Gyvenkime saugiai” anketą. Kiekviena ugniagesių komanda stengiasi aplankyti kuo daugiau gyventojų, juos konsultuoti priešgaisrinės saugos klausimais bei dalina atmintines.

Gyventojų perspėjimo būdai

Atmintinė

Nuotolinio darbo tvarkos aprašas

Biržų rajono SPAT atlygio politikos ir darbo apmokėjimo sistema

Biržų rajono SPAT veiklos etikos taisyklės

Lygių galimybių politika

Darbuotojų asmeninių daiktų naudojimo tvarka